'A szörnyetegek valóságosak. E lények bennünk élnek, és időnként ők győzedelmeskednek.'
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

Játékosok keresik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Dingma
Dingma
Admin

H.Sz. : 431
Szavazatok : 1
Multik : .
Kelda: Chloe Maxwell
Hunter: Azra, Tobias
Játékosok keresik Empty


TémanyitásTárgy: Játékosok keresik Játékosok keresik I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 12:55 am

Hiányzik valaki? Hirdesd meg itt, hátha kedvet kapnak hozzá!

Egyelőre nem szeretnénk sablont adni a hirdetésekhez, de ha kérsz, akkor mi nagyon szívesen gyártunk neked egyet Razz
Vissza az elejére Go down
https://dingmasworld.hungarianforum.com

Vendég
Anonymous

Játékosok keresik Empty


TémanyitásTárgy: Re: Játékosok keresik Játékosok keresik I_icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 6:29 pm


Nagyjából 20 évvel fiatalabb nálam, 'szal úgy 400 körül lehet. Egészen pöttöm termete van (úgy 165 cm), alkatra pedig törékeny, ám senkit ne tévesszen meg a külső, mert az én húgomnál nem sok szívósabb, rátermettebb személyt ismerek. A szemei acélszürkék, a haja színe fekete. //A képen Ksenia Solo látható. Nem ragaszkodok hozzá minden áron, 'szal cserélhető, csak kérlek figyelj a fent említett paraméterekre, mert azok nagyon fontosak nekem Embarassed//
Alexandrával az óta nem is láttuk egymást, hogy az apánkat megölték, az ausztrál birodalom irányítását pedig a Zsarnok vette át. Akkor szöktettem meg őt és anyánkat a várból, és küldtem őket a Toszkánában élő rokonainkhoz, mielőtt a zsarnok őket is  a másvilágra küldené apánk után. Ettől kezdve ő lett anyánk egyetlen támasza. Mi, sasok csupán egy párt választunk életünk során, így az anyánk összeroppant apánk elvesztésekor. Többé nem szólalt meg, a nappalokat többnyire ágyban töltötte, vagy kiült a teraszra és mereven bámult maga elé. Éjjel viszont szörnyű rémálmok gyötörték őt. Gyakran alakult át álmában, és ilyenkor rend szerint az utcák felett körözött a párját keresve, de gyakran ölt embert is, ha az apánk gyilkosára emlékeztette őt. (A Zsarnok is olasz volt, szóval sok-sok embert meggyilkolt.) Tehát Alexandra feladata és kötelessége lett vigyázni az anyánkra. Nagynénénk -kinél menedéket kaptak- számára egyre kényelmetlenebb lett az asszony zavart viselkedése. Több alkalommal is el akarta zavarni őket, de tudta, hogy nincs hová menniük, és hát ő maga is megrendült azon, hogy az anyánk úgy szerette a bátyját, a néhai sas királyt, hogy beleőrült. Ezért nyelt, és tűrte meg őket a házában, de egy idő után elrendelte, hogy éjszakára zárják el az anyánkat. A kérés csupán formaság volt, Alexandrának nem volt más választása, bele kellett egyeznie.
Így ment ez másfél évszázadon át, mígnem néhány hónappal ez előtt az elkorrodálódott rácsok az ablakon megadták magukat anyánk sasmadara vergődésének. Anyánk rémálmában nekirepült egy nagyfeszültségű villanyvezetéknek (az ő idejében még nem voltak olyasmik, tehát nem tudhatta hogy mi az), a vezeték pedig lefejezte őt. Szörnyethalt. Alexandra még nem tudta feldolgozni a veszteséget, hiszen mindvégig ő gondozta és ápolta az anyánkat, kicsit  olyan volt ez számára, mintha nem egy szülőt, hanem saját gyermekét veszítette volna el.
Nem volt már mi ott tartsa a Görög-olasz birodalomban, eljött hát hozzám, a bátyjához, és hozatja az anyánk testét is, mert itt kívánja eltemetni.

Alexandra nagyon dühös rám amiért magukra hagytam, és sosem kerestem őket. (Gyermekként elválaszthatatlanok voltunk, a rajongásig szerettük egymást, ezért is fájt neki annyira, hogy én azt ilyen könnyen "feladtam".) Ő nem tudja, hogy sokáig amolyan "rabszolga" voltam a Zsarnok uralma alatt, és azt sem, hogy azért nem kerestem őket többé, mert nem akartam megkockáztatni, hogy a Zsarnok hívői rajtuk keresztül álljanak bosszút. Büszkébb fajták vagyunk mi annál, mintsem ilyen "mentségekkel" takarózzunk, még akkor is ha azok igazak. Szóval lesz mit rendezni a húgival, ha ihletet kap hozzá valaki Smile

Kérés: Amiért ő egy nagyon meghatározó személye az életemnek, szeretném, ha olyasvalaki alkotná meg őt, aki tényleg lát benne fantáziát hosszabb távon is.
//megjegyzés: ha a karakter megalkotója 2 hónapig előre be nem jelentetten lesz inaktív, akkor fent tartom a "jogot" arra, hogy újra meghirdessem. Megértéseteket köszönöm//



A hozzászólást Cort Wouter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 23, 2013 7:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous

Játékosok keresik Empty


TémanyitásTárgy: Re: Játékosok keresik Játékosok keresik I_icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 6:50 pm

• Claudia Corner
-.ELKELT.-


kor: 200 körül
faj: alakváltó
fenevad: sas (örökölt),
mosómedve (belélegzett, de változtatható Smile)
csoport: Wouter klán
rang/foglalkozás: őrszem (polgári foglalkozását az alkotóra bízzuk)
ava: Jessica Alba (változtatható, csak előbb egyeztessünk Wink)
jellem: Összetett személyisége van. Semleges témakörökben igazán kellemes beszélgetőpartner, az esze vág mint a penge, és van valami egyedi, különleges kisugárzása, ami még az alakváltók közül is magasan kiemeli, ettől pedig még kellemesebb a közelében töltött idő mind alakváltó, mind ember számára.
Igazi kaméleon ez a nő, és kifejezetten élvezi is hogy folyton megváltoztatja a külsejét, mint a hajszínét is, amit kénye kedve szerint váltogat a szőkétől- a feketéig. Viselkedése kiszámíthatatlan, mert ő is amolyan hirtelen-, hangulatember. Kapcsolatai nincsenek igazán (se baráti, se más természetűek), mert nagy gondot fordít arra, hogy ne kötődjön másokhoz, és hogy hozzá se kötődjenek. Cortnak ő az első "gyermeke", akit valaha is átváltoztatott (összesen 4 van), tehát ők ketten feltétel nélkül megbíznak egymásban. Ezért is tökéletes Claudia arra, hogy betöltse egy őrszem feladatkört. Mind amellett, hogy céltudatos, számító, a munka iránt alázatos, és átkozottul érti a dolgát.
amit tudni érdemes: Claudia apjáé volt a farm, amin ma a klán él. Cortnak ezt a területet ígérték meg francia földön, ha onnan továbbáll a klánjával, szóval a vezér egy percig sem habozott, hogy megölje Claudia szüleit a földjükért. (Akkoriban Cortnak semmit nem jelentettek az emberek törvényei. Ma már muszáj foglalkoznia azokkal is.) Claudiát is meg akarta ölni, de amikor a lány a helyett, hogy könyörögni kezdett volna az életéért, inkább lehunyta a szemét és megköszönte Cortnak, hogy megölte a családját, akkor a vezér leengedte lesújtani készülő kezét. Nem ölte meg, mert (habár ezt sosem mondta el neki) saját magát látta a lányban. Noha az ő története teljesen más volt. Mindkettőjüket bántalmazták olyan személyek akikben megbíztak, ennyi. (Hogy a lányt miképpen bántalmazták, azt a megalkotóra bízzuk. Cort nem kérdezte, Claudia pedig nem mondta el neki. És fordítva. Cort se osztotta meg soha senkivel azt ami vele történt.) Szóval Claudiát életben hagyta a vezért, és a klán is. Soha senki nem érhetett hozzá egy ujjal sem, úgy bántak vele mint egy kis hercegnővel, a széltől is óvták. Persze a lány ezentúl nem hagyhatta el a birtokot (avagy akkor már a klán területét), és őt sem látogathatta meg senki. Claudia a húszas évei elején változott át. Hogy egy kezdődő halálos betegség miatt, vagy azért mert Cort így "büntette meg" őt valamiért, azt a megalkotóra bízzuk.  

A megalkotás feltétele: Szeretném, ha olyasvalaki alkotná meg, aki hosszútávon is lát fantáziát a karakterben, és aki kiigazodik ebben a világban (ez utóbbiban ezer örömmel segítek Smile). Azért fontos ez, mert ha elkészül a karakterlapod, én onnan kezdve számítani fogok rád, megemlítelek a játékaimban, és a világom egy kicsi része körülötted forog majd. Szóval ha egyik pillanatról a másikra eltűnsz, az nekem rossz lesz Sad


a hirdetést kiírta: Cort Wouter


A hozzászólást Cort Wouter összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 26, 2013 9:09 am-kor.
Vissza az elejére Go down

Aleida van der Vliet
Aleida van der Vliet
klántag

H.Sz. : 99
Szavazatok : 4
Kor : 38
Ava : Anne Hathaway
Foglalkozás : Virágkötő
Fenevad : Homoki vipera
Eredet : a Bölény, született, II.
Természet : balszerencsés
Karakterdal : Firework
Játékosok keresik Empty


TémanyitásTárgy: Re: Játékosok keresik Játékosok keresik I_icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 3:44 am



Matthias Hertz
Avatar: Julian McMahon
Hirdető: Aleida van der Vliet
Kor:400
Faj:alakváltó
Fenevad: puma (veleszületett); fakó keselyű (belélegzett)
Csoport: kívülálló
Foglalkozás: drogdíler, bérgyilkos
Jellem: Kemény, rideg. Nem ismer könyörületet. A munkáját elvégzi bármibe is kerüljön az. Tisztán dolgozik, nem hagy maga után semmi nyomot. A szakmájában elismert helye van. Nem hezitál, cselekszik. Igazi nőcsábász. Egy egy éjszakás kalandért a kiválasztott zsákmányának a csillagokat is képes lehozni, de utána mint aki jól végezte dolgát elhajítja, mint valami szemetet. Nem az a személy, akiben szabad megbízni, de nem is keresi a társaságot. Egy igazi magányos farkas.
Származás: Németország
Célja: Megölni Aleidát. Pár évvel ez előtt ő és régi társa gyilkolnák meg Aleida szüleit. A gyereket is meg kellett volna, de a Wouter klán közbe avatkozott, így elmenekült. Ma már sokkal több tudással, ügyességgel próbálja meg újra teljesíteni a feladatot.
Fontos tudnivaló: A karakter nem hosszú életű! A klán kőrözést adott ki ellene, hogy elfogják és kivégezzék!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous

Játékosok keresik Empty


TémanyitásTárgy: Re: Játékosok keresik Játékosok keresik I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 9:07 am

Keresem a fiacskámat Very Happy

Név: Lucas Oliverio Durante
Szül.: 1872. november 15. USA, Texas, San Saba
Play by.: Jamie Dornan/Ashton Kutcher avagy ötletelj
Fenevad: fehér tigris (mivel én változtattam át)
Csoport: kívülállók

Játékosok keresik 321635jamie20 Játékosok keresik 6349903

Tudnivalók: Lucas az egyetlen gyermekem, bár ő is érdekes módon lett azzá. Erről bővebben az előtörténetemben olvashatsz, de a lényeg, hogy kb. olyan, mintha örökbe fogadtam volna. Kiskorától úgy 34 éves koráig neveltem és tanítottam, hogy mindent megtanuljon, amit egy alakváltónak kell, de végül elváltak útjaink. Kissé megutált, mikor elmeséltem neki, hogy nem az igazi fiam, az anyja meg egy rohadt lotyó volt, de végül is úgy váltunk el, mint apa és fia. Ez úgy 1906 környékén volt. Azóta nem hallottam róla és gőzöm sincs, hogy él-e még vagy mi van vele. Számításaim szerint Amerikában élhet még, ugyanis többek között azért nem is akart volna velem jönni, mert azt mondta, hogy ő oda tartozik.
Jellemre azt mondanám, hogy rám hajaz, mivel én neveltem, bár ő kissé dühösebb kiadásom. Gyorsan ki lehet hozni a sodrából, de ugyanúgy ironikus pöcsfej, mint én. A nőkkel már akkoriban is jól elszórakozott és remélem ez most is így van. (Tehát, a karakter életének folytatását az alkotóra bízom, de mindenképp egyezkedjen velem, valamint ugye egyértelmű, hogy Lucas Európába jön - ezt is Rád bízom, miért Wink)

Biztos jól eldumálnánk a kölyökkel, ha megérkezne, de nem kérem, hogy rám épüljön teljesen a karakter. Szabad élete lehet, szabad tettei én nem fogom nagyban befolyásolni a döntéseit ;)Laza fater vagyok Very Happy

PM-ben sikolts, ha érdekel a karakter! Wink
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous

Játékosok keresik Empty


TémanyitásTárgy: Re: Játékosok keresik Játékosok keresik I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 10:07 pm

Játékosok keresik Colin7

Név: Ruben Deneuve
Szül.: 1642. Portugália
Avatar: Colin Farrell
Fenevad: hiéna plusz egy választható, de én mindenképp hiénával képzelem el Very Happy
Csoport: kívülállók

Ismertető: Egy elkényeztetett ficsúr, aki inkább arroganciájával és agresszív viselkedésével vívja ki magának a tiszteletet. Az apja volt a klánja vezére, így egyértelmű volt, hogy ő lesz a következő, épp ezért már régen is úgy viselkedett, mintha ő lenne a valaki. Amikor aztán hatalomra került apja halála után, elszaladt vele a ló. Mindig többet és többet akar, épp ezért akarta megszerezni magának az én klánom alakváltóit is. Élvezi a harcot, a gyilkolást és egy idegbeteg állat. Ismeretségünk nem csupán azon a napon alapul, amikor megkérte a kezem: előtte egyszer már összefutottunk, de akkor sikerült meglógnom előle, még mielőtt bármit tehetett volna. Eltökélt szándéka megkeseríteni az életem, így akárhova megyek, hogy nyugodtan élhessek, előbb-utóbb felbukkan és romba dönt mindent. Nem egy szerettemet megölte már az idők során és neki köszönhetem azt is, hogy mindenhol rossz szemmel néznek rám, ugyanis megbillogozott. Hogy ezen felül mik a tervei, az csupán rajtad áll. Előre szólok, semmiképp sem egy pozitív, főleg nem nyálas karakter, velem pedig sosem lesz jóban vagy közelebbi kapcsolatban. Very Happy
(ET-m egy pontjának értelmezése: farka még van, csak gyereket nem tud nemzeni, tehát a vérvonaláról gondoskodtam ezen a szinten. )

Külső: azt hiszem egyértelmű. Mindenképp Colinnal képzelem el, mert az ő pofija tökéletesen passzol a karakterhez ^^


A karakter NJK-ként fog valószínűleg működni...

-°°°-

Játékosok keresik Ambrosio+03

Név: Genevieve Lacourt
Szül.: 1745. Franciaország
Avi.: Alessandra Ambrosio
Fenevad: rád bízom Wink
Csoport: kívülállók

Ismertető: Genevieve-vel még akkor találkoztam, mikor megházasodtam Franciaországban. Szintén szabadúszó volt és eleinte egyáltalán nem volt szimpatikus, de végül igazán jó barátok lettünk. Amíg ott éltem, elég sűrűn találkoztunk, de amikor menekülőre kellett fognom, csupán annyi időm volt, hogy egy levelet hagyjak neki, mi is történt. Azóta nem hallottam róla, de örülnék, ha előkerülne.
Genevieve egyébként olyasmi karakter, mint én. Nagy a szája, nem hagyja magát soha, és nem adja föl könnyen. Ha valamit a fejébe vesz, akkor addig küzd, amíg nem sikerül véghez vinnie. Szereti az élvezeteket, a férfiakat, a szép bárokat és a pénzt. Mindig is egy elit nőszemély volt, amit csábítással vagy más ármánykodással ért el. Ennek ellenére, mint barát, igazán korrekt. Ha egyszer a bizalmába fogad, örökké számíthatsz rá, legalábbis ez az én tapasztalatom, ugyanis bármi gondom volt, nem szívódott fel, segített nekem.
Ezen felül utálja, ha meg akarják mondani neki, mit csináljon, tehát nem egy jó csapatjátékos. Szeret inkább egyedül tevékenykedni. Saját bevallása szerint az sokkal jobb, mert úgy csak önmagáért felel és nincs kolonc se a nyakában. Very Happy

Külső: egyértelmű Very Happy

Ha valamelyik karakter érdekel, mindenképp értesíts kérlek, ezen felül szívesen segítek az előtörténedben is, ha esetleg szükség lenne rá ^^

Hirdető: Chloe Maxwell
Vissza az elejére Go down

Aleida van der Vliet
Aleida van der Vliet
klántag

H.Sz. : 99
Szavazatok : 4
Kor : 38
Ava : Anne Hathaway
Foglalkozás : Virágkötő
Fenevad : Homoki vipera
Eredet : a Bölény, született, II.
Természet : balszerencsés
Karakterdal : Firework
Játékosok keresik Empty


TémanyitásTárgy: Re: Játékosok keresik Játékosok keresik I_icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 8:27 am



Joren van Rijn
Avatar: Russel Crowe

NJK-ban ELKELT!
Hirdető: Aleida van der Vliet
Kor: 350
Faj: alakváltó
Fenevad: gorilla (veleszületett); aranysakál (belélegzett)
Csoport: klántag
Foglalkozás: sikeres borász (saját pincészete van)
Jellem: Aleida számára a legfontosabb, úgy neveli, mint a saját lányát. Mindent megad neki ahhoz, hogy talpraesett és erős alakváltó válljon belőle. Két oldala is van. Komoly helyzetekben az igazi üzletember arcát mutatja meg, ha kell nem fél bevetni komolyabb eszközöket is. Ám, ha barátok között van vagy éppen csak ünnepel egy igazi mókamester. Jó a humora és szeretetreméltó. A falkához hű, inkább saját maga vetne véget az életének, mintsem elárulja a családját. Igazi nőcsábász, de nem lehetetlen elrabolni a szívét.
Származás: Hollandia
Célja: Rendes alakváltót nevelni Aleidából, megbosszulni a lány szüleinek halálát és természetesen meghódítani a világot a boraival.
Egyéb tudnivaló: A hirdető user rugalmas, így ha bármin változtatnál csak írj egy pmet!
Vissza az elejére Go down

Dane Maarten Vanderberg
Dane Maarten Vanderberg
Őrszem

H.Sz. : 56
Szavazatok : 1
Kor : 311
Ava : ł Paul Wesley
Multik : ł Találgass, és majd csak rájössz..
Foglalkozás : ł Gyilkolás..
Fenevad : ł Farkas (Örökölt), Vándor Sólyom (Belélegzett)..
Eredet : ł Tisztavérű..
Karakterdal : ł Light em' Up
Játékosok keresik Empty


TémanyitásTárgy: Re: Játékosok keresik Játékosok keresik I_icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 5:30 am

Játékosok keresik Tumblr_mo1bl5c19b1s8gyzko2_500

Név: ........ Redway // A Redway amolyan családnév, de nem kötelező felvennie! Vagyis szabadon választható a név!
Avatar: Joseph Morgan // Akár váltható!
Kor: 300-310 között
Fenevad: Farkas (örökölt), de emellett a másik bármilyen lehet!
Csoport: Kívülálló egyenlőre.
Eredet: Tiszta vérű alakváltó.

Kinézet & Jellem: Szerintem a kinézet egyértelmű, a jelleme pedig szabadon alakítható (:

Fontos tudnivalók: Ő az én féltestvérem apám 'ágáról'. Többször volt olyan, hogy félrelépett, és ez is egy ilyen esett volt. Sokkal idősebb vagy, tapasztaltabb, és tisztában vagy vele, hogy én ki is vagyok a számodra.. viszont én mit sem sejtek erről.
Láttad ahogy az apám kegyetlen 'diktatúrát' folytat, láttad ahogy kivégzi a családom, láttad hogy kivel hogy bánt.. azt is tudod, hogy az apád, de valamiért nekem sosem árultad el a dolgot.

// Megjegyzés; Szabadon alakítható a többi, csak ennyi kikötésem lenne, ami remélem, hogy nem sok! Ha megérkeztél írj Pm-et kérlek Very Happy//
Vissza az elejére Go down
http://vampirediariess.nicetopic.net/

Aleida van der Vliet
Aleida van der Vliet
klántag

H.Sz. : 99
Szavazatok : 4
Kor : 38
Ava : Anne Hathaway
Foglalkozás : Virágkötő
Fenevad : Homoki vipera
Eredet : a Bölény, született, II.
Természet : balszerencsés
Karakterdal : Firework
Játékosok keresik Empty


TémanyitásTárgy: Re: Játékosok keresik Játékosok keresik I_icon_minitimeSzomb. Okt. 19, 2013 10:20 am


Játékosok keresik Tumblr_m5vvadTR1g1ryiagzo1_500
Gerard Bourbon
Avatar: Gaspard Ulliel

Hirdető: Aleida van der Vliet
Kor: 29
Faj: alakváltó
Fenevad: hóleopárd
Csoport: kívülálló
Foglalkozás: jelenleg munkanélküli
Végzettség: építészmérnök
Származás: holland
Cél: Elsődleges célja, hogy visszavegyék a Wouter Klánba. Másolagos célja, hogy gazdag legyen.

Jellem: Hogyan is jellemezhetném? Nos egy igazi barom, de mégis imádom. Általában mindent elpoénkodik. Ha előveszi a komoly oldalát, akkor tényleg nagy gáz van. Önző egy dög! Mindent úgy alakít, hogy neki legyen jó. Igazi nőcsábász. Szerintem a két kezemen sem tudnám megszámolni, hogy hány nővel feküdt össze. Nem jegyzi meg a szülinapodat, de azt elvárja, hogy az övére nagy bulit csapj össze. De mindemellett határozott és erős egy jellem. Addig küzd, míg el nem éri a célját és a szeretteiért mindent képes megtenni. Nehezen enged közel magához bárkit is, de aki egyszer bekerül a bizalom körébe az egy remek embert ismerhet meg.

Kapcsolat a hirdetővel: Gyerekkorom óta ismerem őt. Ő volt a legjobb barátom. Mindent együtt csináltunk. És itt tényleg szó szerint kell érteni a mindent. Mind a kettőnk számára AZ első alkalom is egymással volt. Emlékszem rá a mai napig. Én tizenöt voltam ő tizenhét. Tudtuk, hogy elég erős a barátságunk, hogy ez nem teheti tönkre. Nos nem is tette, de azért mégis megváltozott egy csöppet főleg az én részemről. Ugyan is fülig szerelmes lettem belé, de ezt sosem árultam el neki. Sokszor megbántott, nagyon, de sosem tudtam rá igazán haragudni. Miután elutazott pár hónapig még tartottuk a kapcsolatot, de utána már nem válaszolt egy levelemre se. Nem tudom, hogy hol lehet és mi történhetett vele.

Rövid előtörténet:Hollandiában született. Eredeti neve Sebastiaan. A szüleit nem ismerte. Az apja még a születése előtt magára hagyta őket. Az anyja meg öt éves korában eltűnt. Azóta sem tudni róla semmit. Vagy meghalt, vagy csak elmeneküld. Az anyja a wouter klántagja volt. A szülei elvesztése után egy mentort helyeztek ki mellé.
Mikor betöltötte a húszat a mentorával együtt elutazott (az utazás oka szabadon választott, például lehet valamilyen küldetés). Az utazás alkalmával számos országban fordultak meg. Természetesen a bulizások sem maradtak el. Először Amerikába mentek, majd egész Európát is bejárták. Azért tért vissza kilenc év után Amszterdamba, mert a mentora életét vesztette és nem tudott máshova visszamenni. A mentorával szoros kapcsolatban állt, legjobb barátként tekintett rá. Most reménykedik abban, hogy a Wouter Klán visszafogadja őt.
Vissza az elejére Go down

Elin F. Norberg
Elin F. Norberg
Ember

H.Sz. : 23
Szavazatok : 0
Kor : 30
Ava : Dakota Fanning
Multik : -
Természet : Kiszámíthatatlan
Karakterdal : Florence and the machine: Spectrum
Játékosok keresik Empty


TémanyitásTárgy: Re: Játékosok keresik Játékosok keresik I_icon_minitimePént. Dec. 27, 2013 7:45 am


Név: Daniel (a vezetéknév rád van bízva Very Happy)
Avi.:James Franco
Kor: 25
Faj: ember (de megegyezhetünk másban is)
Foglalkozás: strici (kő gazdag)
Jellem:  A kis kedvenceit a tenyerén hordozza, igazi nőfaló. Amúgy meg játékszerként használja őket, nincs szíve, hogy szeretni tudja őket. Bunkó és nagyon őszinte. Ja és önző… és mondtam, már hogy szex mániás? Bár ez a foglalkozásából kiderül ugyebár.
Származás: Svédország
Amit még tudni kell: Azért jött ide, hogy új nőket szerezzen magának és egy új hálózatot hozzon létre itt. Ja és persze megtalálja egyik elveszett ékkövét. Nem dicsekszek ilyenekkel, de talán a legdrágábbat. Szóval üzleti úton van. Amúgy van diplomája és beszél (a svéden kívül) angolul, németül és franciául... és ugye most kezdi a hollandot. Nem egy utcagyerek, hatalmas házai vannak és nagyon elegáns. Aki nem ismeri egy jól szituált üzletembernek hiheti.
A többi dolog, ami kimaradt az saját döntés lehet. Azért nem vagyok én szőrös szívű. Jah még valami, ami nagyon fontos: tényleg nem tud szeretni, nem szeretném ha az lenne, hogy valakibe beleszeret. Max szeretői legyenek (erre az egyre harapok nagyon!)
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Játékosok keresik Empty


TémanyitásTárgy: Re: Játékosok keresik Játékosok keresik I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Játékosok keresik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dingma FRPG :: Karakterkereső és állásbörze-